Kup Teraz
Zarejestruj
O grze

Wprowadzenie

THE SETTLERS 7 – DROGA DO KRÓLESTWA tworzy nową jakość pośród gier oferujących budowanie królestwa istniejącego we wczesnym okresie Renesansu. Czeka nas zaludnianie ziem leżących pośród bogatych, dzikich i pięknych krain środkowej Europy - świata wspaniałych lasów, rozległych łąk, wartko płynących rzek i stromych gór.

Solidne podstawy w postaci szeroko uznanej serii gier The Settlers, pozwolą ci z łatwością zaangażować się w ekscytującą kampanię, w walkę na mapach do rozgrywania potyczek oraz stanąć do wyzwań w grach wieloosobowych.

Innowacyjny system przyznawania punktów zwycięstwa daje ci ogromne możliwości rozbudowywania twojego rozkwitającego królestwa. Wiele opcji, mapy zdolne zobrazować twoje wszelkie zachcianki, zawartość tworzona przez społeczność graczy oraz solidne wsparcie internetowe gwarantują szeroki wachlarz doświadczeń, które sprawią, że zechcesz grać więcej i więcej.

Możliwości

Rozkoszuj się rozwiniętym i bogatym systemem budowania i produkcji, który bazuje na najlepszych tradycjach klasycznych rozgrywek The Settlers.
Zbuduj królestwo z ufortyfikowanymi miastami i małymi wioskami, gdzie twoi Osadnicy wytworzą dla ciebie różnorodne towary.
Rozszerzaj swoje włości - wioska za wioską, łan za łanem.
Doskonal swoje dzieło, dostrajając łańcuchy produkcyjne i system transportu.

Wybierz swoją drogę spośród 3 możliwości, z których każda może doprowadzić cię do zwycięstwa :
Twórz silne armie i pokonuj przeciwników, niszcząc ich siłę militarną.
Powiększaj swoje wpływy w klasztorach, aby mieć dostęp do najciekawszych technologii.
Zajmij najatrakcyjniejsze szlaki handlowe, aby zostać najbogatszym graczem na mapie.

Graj w The Settlers 7 przez Internet
Po raz pierwszy w historii serii, graj w The Settlers 7 przez Internet.

Ciesz oko zupełnie nowym silnikiem graficznym
Poznaj prawdziwe piękno swoich ziem oddanych z niespotykaną do tej pory szczegółowością.

Tryby gry

Kampania dla pojedynczego gracza : Kampania dla pojedynczego gracza opowiada historię księżniczki Zoe, która stara się wydrzeć królestwo Tandrii z rąk uzurpatorów i przywrócić mu dawny blask i chwałę. Pierwsze mapy kampanii spełniają również funkcję samouczka, wprowadzając w niuanse rozgrywki The Settlers 7. Z tego powodu zalecamy wszystkim nowym graczom rozpocząć przygodę z grą właśnie od kampanii. Po ukończeniu jej zadań będą gotowi stawić czoło większym wyzwaniom, jakie staną przed nimi w potyczkach i grach wieloosobowych.

Potyczka : Te mapy rozgrywane są samodzielnie przeciwko adwersarzowi sterowanemu przez komputer. Potyczki pozwalają prowadzić rozgrywkę we własnym tempie i poznawać różne strategie. Mogą być zapisywane i wczytywane później, aby gracze z ograniczoną ilością wolnego czasu również mieli szansę ukończyć zabawę.

Gra wieloosobowa : Rozgrywki tego rodzaju prowadzone są przez Internet, a przeciwnikami w nich są prawdziwi gracze (lub w kombinacji z graczami sterowanymi przez komputer). Rozgrywka prowadzona z innymi osobami gwarantuje prawdziwe wyzwania i oferuje możliwość wspólnej zabawy w gronie przyjaciół lub z nowymi znajomymi z całego świata. Gdy uruchomisz tryb wieloosobowy, serwer The Settlers 7 połączy cię z innymi osobami szukającymi graczy. Możecie umówić się z przyjaciółmi na wirtualne spotkanie i zmierzenie się ze sobą. Wyniki gier wieloosobowych są śledzone i zapisywane przez serwer The Settlers 7, dzięki czemu powstaje ranking graczy z ich wygranymi i porażkami, widoczny dla wszystkich.